Informacje i rezerwacja

Poradnik SPA & Wellness

Grudniowe Noce Basenów na Termach BUKOVINA

Data publikacji: 08-12-2014
Grudniowe noce basenow w Termach BUKOVINA

Grudzień na Termach BUKOVINA upłynie pod znakiem termalnej zabawy i szaleństwa. 6 i 26.12 odbędą się niezapomniane Noce Basenów! Na wszystkich Gości, poza muzycznymi hitami, konkursami z nagrodami, czeka wiele atrakcji. Termy BUKOVINA w grudniu to najgorętsze miejsce w Tatrach!

Mikołajkowa Noc Basenów to niesamowita szansa na zrobienie sobie pierwszego w życiu tatuażu! Te z henny czy jagua, które będą wykonywane na Termach BUKOVINA, to świetna pamiątka na maksymalnie 20 dni. Wszyscy, którzy marzyli o rysunku na ciele, mogą także spróbować bodypainting’u. To egzotyczna dekoracja szczególnie polecana paniom na ten jeden, wyjątkowy wieczór.

Po świątecznym łakomstwie warto wybrać się na Termy BUKOVINA. 26 grudnia na Gości czeka niesamowity pokaz barmański typu flair. To walka z grawitacją przy użyciu metalowych, ostrych jak brzytwa shakerów oraz latających w powietrzu szklanych butelek. Nie zabraknie też prawdziwego ognia oraz kolorowych drinków i koktajli.

Noce Basenów odbywają się w godzinach 22:00-0:30.

Bilety w cenie 40 zł. 

Polecamy!

W tej kategorii:


Podziel się:

O nas

Serwis SpaSanatoria.pl prowadzi aktywną promocję i sprzedaż pobytów w sanatoriach uzdrowiskowych i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness.

Portal poświęcony tematyce prozdrowotnej SpaSanatoria.pl zawiera bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce i za granicą wraz z ich bogatą prezentacją i ofertą.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję