Informacje i rezerwacja

Poradnik SPA & Wellness

Pomysł na weekend dla całej rodziny w Górach Izerskich

Data publikacji: 30-09-2014
Cottonina Villa & Mineral SPA Resort rodzinnie

Czy jest coś lepszego od czasu z rodziną spędzonego na podziwianiu zapierających dech w piersiach widoków połączonego z jazdą na rowerze? Aktywny wypoczynek z najbliższymi to idealny pomysł na weekend. Jeśli jesteście miłośnikami dwóch kółek koniecznie musicie odwiedzić Świeradów Zdrój i kompleks Cottonina Villa & Mineral SPA Resort, który dla rowerzystów przygotował niezwykłe propozycje.

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to hotel bike friendly. To prawdziwy raj dla wszystkich Gości będących miłośnikami dwóch kółek, ponieważ w najbliższej okolicy znajdują się unikatowe na skalę europejską trasy rowerowe Single Track. Położone w Polsce oraz w Czechach szlaki MTB o łącznej długości ponad 80 km zapewnią doskonałą zabawę całej rodzinie, niezależnie od stopnia zaawansowania w jeździe na rowerze.

Single Track to trasy o różnym stopniu trudności: zielone, niebieskie, czerwone i czarne. Zielone są przeznaczone dla osób, które dopiero zaczynają swoją rowerową przygodę, a niebieskie dla początkujących, którzy nie mieli dotychczas doświadczenia z jazdą terenową. Czerwone trasy zachwycą miłośników jazdy z dużą prędkością na wymagającym terenie. Czarne trasy są natomiast odpowiednie dla profesjonalistów, którzy nie tylko nie boją się prędkości, ale także mają pełne panowanie nad rowerem i wysokie umiejętności techniczne. Wjazd na trasy znajduje się tuż przy przejściu granicznym w Czerniawie-Zdroju oraz w okolicy dolnej stacji kolejki gondolowej. Oba punkty są oddalone od Cottonina Villa & Mineral SPA Resort jedynie o nieco ponad kilometr.

„Bardzo nam zależy na promowaniu aktywnego wypoczynku dla całej rodziny, tym bardziej, że jako kompleks posiadamy ku temu niebywałe warunki. Cottonina Villa & Mineral SPA Resort jest położona w samym sercu Gór Izerskich, otoczona malowniczymi pejzażami, a ponad 80 km tras rowerowych Single Track jest naszą dumą – to pierwsze szlaki rowerowe na tę skalę w Europie. Trudno o lepsze miejsce na weekendowy wypad dla całej rodziny” – mówi Marta Fiedorowicz, Dyrektor Generalny Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

Szlaki Single Track uzyskały  tytuł jednej z siedmiu najlepszych destynacji MTB na świecie w 2011 roku, a także nagrodą w konkursie Polska Pięknieje: 7 Cudów Polski w kategorii „Turystyka transgraniczna i międzynarodowa”. Kompleks Cottonina Villa & Mineral SPA Resort proponuje wiele udogodnień dla wszystkich pasjonatów jazdy na rowerze. Na terenie kompleksu znajduje się m.in. darmowa, profesjonalna przechowalnia rowerów, wypożyczalnia rowerów czy Bike Wash – specjalne miejsce, w którym można umyć rower. Każdy z Gości może zamówić dedykowane menu dla sportowców, a także pakiety prowiantowe na wycieczkę. Obsługa Cottoniny przekaże również kompleksowe informacje wraz z mapą dla osób korzystających z tras, a także poleci zabiegi SPA, które będą doskonałym relaksem po rowerowych zmaganiach.

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to doskonałe miejsce dla wszystkich rowerzystów. To także  gwarancja niezapomnianej zabawy oraz relaksu dla całej rodziny.

W tej kategorii:


Podziel się:

O nas

Serwis SpaSanatoria.pl prowadzi aktywną promocję i sprzedaż pobytów w sanatoriach uzdrowiskowych i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness.

Portal poświęcony tematyce prozdrowotnej SpaSanatoria.pl zawiera bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce i za granicą wraz z ich bogatą prezentacją i ofertą.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję