Informacje i rezerwacja

Poradnik SPA & Wellness

Medical SPA dla urody

Data publikacji: 18-09-2014
Medical Spa dla urody

Medical SPA, czyli połączenie usług leczniczych z tymi z zakresu SPA to forma wypoczynku, która pozwala na poprawę stanu zdrowia, a także zadbanie o wygląd zewnętrzy, dzięki zabiegom relaksacyjnym i pielęgnacyjnym. Miejsca tego typu cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze względu na kompleksowe i indywidulane podejście do pacjentów, które gwarantuje doskonałe efekty leczenia, a także poprawę wyglądu i samopoczucia.

Większość osób wybierających obiekty typu Medical SPA liczy nie tylko na pomoc zdrowotną, ale również na zapewnienie warunków, które pozwolą na relaks i wypoczynek. Dlatego dopiero bogata oferta zabiegów SPA i Wellness w połączeniu z profesjonalnymi usługami medycznymi pozwala na stworzenie miejsca, którego dzisiaj poszukują  klienci, pragnący jednocześnie poprawić stan swojego zdrowia, jak i urodę.

W trosce o urodę

Ideą Medical SPA jest kompleksowe podejście do pacjentów – troska nie tylko o ich zdrowie, ale i zewnętrze piękno, które jest istotnym elementem ogólnej kondycji psychofizycznej człowieka. Przygotowane przez Hotel Medical SPA Malinowy Dwór pakiety SPA oczyszczą, nawilżą, ujędrnią i zrelaksują ciało. Hotel proponuje między innymi zabiegi wykonywane przy wykorzystaniu Balneokosmetyków, czyli kosmetyków, w skład których wchodzi silnie zmineralizowana, lecznicza woda siarczkowa o dużej  aktywności biologicznej związków siarki i jodu. Kosmetyki są w 100% ekologiczne, pozbawione parabenów, silikonów i sztucznych barwników.

Malinowe SPA Balneo

Jednym z zabiegów realizowanych na bazie Balneokosmetyków jest Malinowe SPA Balneo, które odbywa się w trzech fazach: głębokiego oczyszczania, regeneracji oraz odżywiania i wygładzania. Ciekawą propozycją są także rytuały SPA, np. wykorzystujący dalekowschodnie techniki masażu zabieg Babor Scen Tao of Asia, oraz przywracające uczucie harmonii i równowagi Shadiva of India Abhyanga i Shadiva of India Mukabhyanga. Przebywając w Malinowym Dworze możemy również skorzystać z mezoterapii bezigłowej, czyli systemu odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Te oraz wiele innych zabiegów sprawią, że pobyt w obiekcie Medical SPA przywróci nam nie tylko zdrowie, ale także piękno i zadowolenie z życia.

W tej kategorii:


Podziel się:

O nas

Serwis SpaSanatoria.pl prowadzi aktywną promocję i sprzedaż pobytów w sanatoriach uzdrowiskowych i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness.

Portal poświęcony tematyce prozdrowotnej SpaSanatoria.pl zawiera bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce i za granicą wraz z ich bogatą prezentacją i ofertą.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję