Informacje i rezerwacja

Blog

W amerykańskim stylu, z domieszką mięty

04-01-2017

Sala balowa mieszcząca do 300 gości, kryształowe żyrandole i miętowe detale wykończenia. Na zewnątrz basen, 450-metrowy namiot i ogród pełen mięty. Rezydencja...

więcej »

Pan młody w roli weddingplannera. Katastrofa czy sukces?

16-05-2016

Pan młody może być świetnym organizatorem wesela. Zwłaszcza, gdy pomaga mu wyspecjalizowany zespół pracowników hotelu SPA.

więcej »

Stylowe wesele w hotelu SPA

08-03-2016

Każda z par młodych ma swoja wizję wymarzonego wesela. Naszą propozycją jest stylowe wesele w hotelu SPA, Zamku Topacz pod Wrocławiem.

więcej »

Walentynki w Zamku Topacz

21-01-2016

Daj się ponieść romantycznemu nastrojowi - wybierz się do SPA na romantyczny weekend. Spędź czas we dwoje korzystając z atrakcji Pakietu Walentynkowego.

więcej »

Karnawałowe menu w Zamku Topacz

15-01-2016

Karnawał to czas zabawy. Podczas zabawy nie może zabraknąć świetnego towarzystwa, dobrej muzyki i pysznego jedzenia. To ostatnie znaleźć można w Zamku Topacz. Sprawdź!

więcej »

Luksusowe SPA Zamku Topacz

24-12-2015

Do grona obiektów hotelarskich, oferujących najwyższej jakości zabiegi pielęgnacyjne i rytuały SPA już niebawem dołączy Zamek Topacz.

więcej »

O nas

Serwis SpaSanatoria.pl prowadzi aktywną promocję i sprzedaż pobytów w sanatoriach uzdrowiskowych i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness.

Portal poświęcony tematyce prozdrowotnej SpaSanatoria.pl zawiera bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce i za granicą wraz z ich bogatą prezentacją i ofertą.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję