Informacje i rezerwacja

Blog

Luksusowe SPA Zamku Topacz

Data publikacji: 24-12-2015
luksusowe SPA w zamku Topacz

Tajemnica piękna ukryta w zamkowych podziemiach

Do grona obiektów hotelarskich, oferujących najwyższej jakości zabiegi pielęgnacyjne i rytuały SPA już niebawem dołączy Zamek Topacz. Ten zrewitalizowany, historyczny resort w swoich podziemiach skrywa wyjątkową tajemnicę, którą już w styczniu będą mogli odkryć goście obiektu.

Chodzi o tajemnicę piękna, która od wieków jest tematem zgłębianym przez filozofów, inspiracją dla artystów i marzeniem większości ludzi. Zamek Topacz, w którego podziemiach powstaje obecnie nowoczesne centrum SPA, pomaga w rozwiązaniu tej tajemnicy na trzy sposoby.

Sposób pierwszy – kawior

Niewiele osób wie, że to nie tylko pyszna, wyrafinowana przekąska i afrodyzjak, ale też składnik kremów i eliksirów pielęgnacyjnych. Przykładem marki bazującej na kawiorze jest Ingrid Millet produkująca luksusowe kosmetyki, będące synonimem pielęgnacji doskonałej. Kawior posiada działanie rewitalizujące i odmładzające, dlatego jest tak ceniony w kosmetologii. Obok niego, w kosmetykach słynnej marki, znaleźć można ekstrakt z pereł i diamentów, które także mają wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne. Nie bez przyczyny produktom tym zaufały największe gwiazdy, m.in. Brigitte Bardot, Paloma Picasso i Mamade Pompidou. Instytut Ingrid Millet od stycznia będzie częścią SPA w Zamku Topacz.

Sposób drugi – natura

W dzisiejszych czasach piękno przybiera różne formy. Jednak najbardziej zachwyca nas to naturalne. Jest najmocniej pożądane, gdyż pozwala odtworzyć zerwaną przez pęd życia więź z naturą. Z pewnością pomogą w tym ekstrakty roślinne i składniki mineralne, moc olejków eterycznych i prawdziwe obcowanie z przyrodą. W Zamku Topacz jest to możliwe. Po pierwsze dzięki marce Kurland, specjalizującej się w kosmetykach na bazie naturalnych składników. Po drugie dzięki synergii pomiędzy wnętrzem SPA, a zamkowym ogrodem, z którego pozyskiwane są zioła i kwiaty do oferowanych rytuałów.

Sposób trzeci – skóra niczym mozaika  

Kolejną alternatywą kosmetyczną dostępną w SPA Zamku Topacz jest marka Maria Galland. Jej twórczyni zwana jest naukowcem piękna, gdyż swoje pierwsze formuły dla skóry dojrzałej komponowała z pomocą najbardziej znanych biologów. O skórze zwykła mawiać „krajobraz, mozaika potrzeb”, gdyż jej zdaniem każdy obszar skóry wymaga innej, indywidualnej pielęgnacji. Mówiła o całościowym podejściu do ciała i ducha. Tworzyła protokoły zabiegów krojone na miarę. Jej zdaniem piękno budzi się przez troskliwy dotyk. Ze względu na swoje unikalne podejście, zyskała prestiż, renomę i miliony wielbicielek na całym świecie. Jest dostępna w 50 krajach, w których posiada 7000 przedstawicielstw. Od stycznia zadba także o skórę klientów SPA Zamku Topacz.

Podziemne SPA

Strefa SPA w zamkowych piwnicach z widokiem na ogród? W Zamku Topacz jest to możliwe dzięki spektakularnym przeszkleniom sprawiającym, że granica pomiędzy wnętrzem, a zamkowym parkiem delikatnie się zaciera. W podziemiach historycznego obiektu powstało 5 gabinetów zabiegowych, w których wykonywane są relaksujące i pielęgnujące rytuały na twarz i ciało, kąpiele, masaże oraz pielęgnacja dłoni i stóp. W ofercie dostępne są także zabiegi wyszczuplające i te o charakterze leczniczym. Jak również zabiegi manualne i z wykorzystaniem DX tween.

Kosmetologia XXI wieku

DX tween to urządzenie łączące masaż ultradermiczny z drganiami akustycznymi niskiej częstotliwości w zaawansowanej technologii ENDERTWEEN. Ma bardzo szeroki zakres działania. Wykorzystywane jest w zabiegach estetycznych (redukuje rozstępy, cellulit, zmarszczki, skutecznie wspomaga wyszczuplanie), zabiegach leczniczych (zapewnia wsparcie przy problemach reumatologicznych, obrzękach, krwiakach, problemach naczyniowych), a także zabiegach sportowych (przy zerwaniu ścięgien, skręceniach, kurczach i bólach mięśni).

Ponadto w SPA Zamku Topacz oferowane są zabiegi z wykorzystaniem innych urządzeń – jak Mezoterapia bezigłowa Skeyndor, czy Permanent Contour do masażu ciepłymi stemplami. Wszystko po to, by pomóc w odkryciu tajemnicy piękna ukrytej w każdym z nas.

Zamek Topacz położony jest jedynie 20 minut od centrum Wrocławia i międzynarodowego lotniska Copernicus, 2 km od autostrady A4 i obwodnicy miasta, w miejscowości Ślęza.

 

W tej kategorii:


Podziel się:

O nas

Serwis SpaSanatoria.pl prowadzi aktywną promocję i sprzedaż pobytów w sanatoriach uzdrowiskowych i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness.

Portal poświęcony tematyce prozdrowotnej SpaSanatoria.pl zawiera bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce i za granicą wraz z ich bogatą prezentacją i ofertą.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję