Informacje i rezerwacja

Blog

Pałac na wodzie - raj nieopodal Jeleniej Góry

Data publikacji: 02-07-2015
palac na wodzie hotel SPA

Pałac na Wodzie – luksus na wyciągnięcie ręki

Pałac na Wodzie w Staniszowe, na Dolnym Śląsku to oaza spokoju położona w otoczeniu pięknej przyrody. To idealne miejsce dla wielbicieli luksusu. Goście obiektu mają do dyspozycji komfortowe wnętrza, pyszne menu oraz gabinety zabiegowe świadczące usługi SPA na najwyższym poziomie. Pałac na Wodzie to niepowtarzalny klimat i niezapomniane chwile w urokliwej Dolinie Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej.

Pałac na Wodzie to wyjątkowe miejsce, zlokalizowane w Staniszowie – miejscowości oddalonej o około 5 km od stolicy Karkonoszy – Jeleniej Góry. Zbudowano go w 1786 roku na wniosek księcia Henryka XXXVIII von Reuss. Około roku 1830 Pałac został przebudowany, uzyskując dzisiejszy kształt. W połowie lat 90-tych obiekt kupiła rodzina Tadajewskich, która przywróciła mu dawną świetność.

Wnętrza z charakterem

Pałac na Wodzie oddaje do dyspozycji swoich gości 53 pokoje hotelowe. Każde pomieszczenie zaprojektowane zostało z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Goście mogą wybierać spośród kilku rodzajów pokoi z indywidualnie zaaranżowanymi łazienkami oraz różnych typów apartamentów, odmiennych pod względem stylistyki i wyposażenia. Niepowtarzalnego klimatu nadają pałacowym wnętrzom meble i dodatki luksusowych, włoskich marek – m.in.: Bontempi, Le Fabrie, Rosignoli, Bodema, Monodutti czy Seven Sedie. W połowie 2016 roku zaplanowane jest otwarcie całego kompleksu „Pałac na Wodzie”. Obiekt posiadać będzie wówczas 130 luksusowych pokoi.

Królewskie SPA

W Pałacu na Wodzie znajduje się 16 przestronnych gabinetów zabiegowych, świadczących kompleksowe usługi SPA. Zabiegi z zakresu kosmetologii i odnowy biologicznej wykonywane są na bazie kosmetyków znanych i renomowanych marek, m.in.: Klapp, Bomb Cosmetics, Ma Bougie. 

W połowie 2016 roku strefa SPA zostanie powiększona o 24 gabinety zabiegowe. Stworzona zostanie także strefa Wellness, która składać się będzie z całorocznych basenów zewnętrznych, ogrzewanych wodą termalną oraz basenu wewnętrznego, strefy saun i jacuzzi. Goście będą mogli skorzystać z konsultacji kosmetologicznych, dietetycznych, fizjoterapeutycznych i psychoterapeutycznych, jak również z zajęć z trenerem personalnym i profesjonalnych zabiegów fryzjerskich. Pałac na Wodzie stanie się obiektem świadczącym usługi Holistic Medeical SPA na najwyższym poziomie.

Wyjątkowe wnętrza, piękne otoczenie i profesjonalna obsługa, którą zapewnia Pałac na Wodzie to gwarancja niezapomnianych doznań i luksusowego wypoczynku.

Dodatkowe informacje:

Pałac na Wodzie to wyjątkowe miejsce zlokalizowane w Staniszowie – miejscowości oddalonej o około 5 km od stolicy Karkonoszy – Jeleniej Góry. Obiekt składa się z 46 pokoi oraz 16 przestronnych gabinetów zabiegowych, świadczących kompleksowe usługi SPA.

 

W połowie 2016 roku zaplanowane jest otwarcie całego kompleksu „Pałac na Wodzie” Terma Holistic SPA. Obiekt posiadać będzie wówczas 130 pokoi, 40 gabinetów zabiegowych, całoroczne baseny zewnętrzne, ogrzewane wodą termalną, a także basen wewnętrzny, strefę saun i jacuzzi.

  • Wartość kompleksu, po zakończeniu całej inwestycji szacowana jest na 107 mln zł
  • Wartość powierzchni użytkowej po zakończeniu całej inwestycji wyniesie 11 000 m2
  • Powierzchnia terenu, na którym znajduje się kompleks wynosi 3,7 ha.

W tej kategorii:


Podziel się:

O nas

Serwis SpaSanatoria.pl prowadzi aktywną promocję i sprzedaż pobytów w sanatoriach uzdrowiskowych i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness.

Portal poświęcony tematyce prozdrowotnej SpaSanatoria.pl zawiera bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce i za granicą wraz z ich bogatą prezentacją i ofertą.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję